Nakliyat Hizmetleri

  • Anasayfa
  • Nakliyat Hizmetleri
  • Eşya Depolama
Arena Türk Nakliyat

Eşya Depolama

Eşyalar yer kaplayan ve insan hayatı için vazgeçilmez yardımcılardır. Evde, iş yerinde, ofiste, fabrikada ve diğer mekanlarda eşyalar hayatımızı kolaylaştıran etkenlerdir. Eşyalar zaman zaman yer bulamaz ve bu durumda ciddi anlamda yer sorunu oluşur.
Depolar, çatılar, kömürlükler ve benzeri birçok yer eşya depolama için yeteri kadar sağlıklı değildir. Bu gibi yerlerde böceklenme, rutubet ve tozlanma gibi sorunlar oluşur. Ayrıca eşyalar sağlıksız ortamlarda çürüme yapar ve kısa sürede kullanılamaz hale gelebilir. Bu sebeple eşyanın her hangi bir deformasyona uğramaması için özel depolarda saklanması daha doğru olur.
 

Eşya Depolama

Eşyanızın depolanmasını istediğiniz zaman bizi aramanız ve özel depolama hizmetimizden faydalanmanız gerekiyor. Depolama konusunda çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız ilk aşamada eşyaları inceliyor. Depolanacak eşyalar öncelikle yerinde paketleniyor ve yükleniyor. Bu hizmette paketleme ve nakliye için ayrıca bir ücret alınmıyor. Eşya depolama hizmetimiz için tek ödeme sistemi geçerlidir. Nakliye ve teslimat hizmeti de depolama hizmeti içerisinde değerlendiriliyor. Eşya depolama firmaları genellikle bu yöntemi tercih ediyor.
 

Eşya Depolama Firmaları

Özel depolarımızdaki odalar her bir müşterimiz için özel hazırlanıyor. Bu odalardaki kilit sistemi güvenlidir ve kullanımı kolaydır. Paketlenen ve özenle yüklenen eşyalar nakliye ekibimiz tarafından depolara ulaştırılıyor. Depoya gelen eşyalar öncelikle kaydediliyor ve kişiye özel odalara yerleştiriliyor. Nakliyeden güvenliğe kadar bütün kategorilerde işin uzmanı elemanlarla hizmet sunuyoruz.
Odaya yerleştirilen eşyalar istenilen süre zarfında muhafaza edilebiliyor. Süre bu kategoride önemlidir ve süre fiyatlandırmayı doğrudan etkiler. Günlük, aylık, yıllık veya haftalık kategoride eşya depolama hizmeti için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz ve istediğiniz süre boyunca depolama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eşya depolama fiyatları her yıl güncelleniyor.
 

Eşya Depolama Fiyatları

Depolama işlemi için tercih ettiğimiz mekanlar tozlanma, rutubet, çürüme veya solma gibi olumsuz durumlara karşı özel tasarlanmıştır. Depolama hizmetinin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için ekip olarak 7/24 çözüm üretmeye ve bu kategoride hizmet sunmaya devam ediyoruz. Etkili, pratik ve güncel bir şekilde eşya depolama hizmeti için bizi her zaman arayabilirsiniz ve hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Fiyatlandırma işlemlerinde eşyanın alınacağı adresin uzaklığı da hesaplanıyor. Akaryakıt fiyatlarının değişmesi nedeniyle fiyat listemizde değişiklik meydana gelebiliyor. Muhasebe ekibimiz müşterimizin mağdur olmaması için en makul fiyatları listeye ekliyor. Depolama hizmetinde eşyanın yerinden alınması, paketlenmesi, yük aracına yüklenmesi, depoya teslimatı ve muhafazası fiyat listesinde ayrı ayrı değerlendiriliyor.