Nakliyat Hizmetleri

  • Anasayfa
  • Nakliyat Hizmetleri
  • Evden Eve Nakliyat Araçları
Arena Türk Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Araçları

Nakliyecilikle ilgili konularda karar verirken ilk aşamada profesyonel, deneyimli ve zamanında teslimat yapan şirketler tercih edilmelidir. Evinizin kısa sürede taşınmasında pratik yöntemleri tercih eden ekibimiz, yerinde çözüm seçeneği sunarak nakliye sorununu kolay bir şekilde çözümlüyor. Evden eve nakliyat araçları bu hizmetin sorunsuz gerçekleşmesinde önemli pay sahibidir.
Ev taşıma işleminde ilk aşamada ekspertiz hizmeti gerçekleşiyor. Bu hizmette eşya taşıma işleminin gerçekleşeceği bina inceleniyor. Binanın girişleri, pencereleri, çatısı, bahçesi ve diğer bütün bölümleri ekibimiz tarafından inceleniyor. Ekibimiz yaptığı inceleme ile en uygun yeri seçiyor ve asansörlü nakliye programı oluşturuyor. Evden eve eşya taşıma araçları için yer tespiti bu aşamada gerçekleşir.
 

Evden Eve Nakliyat Araçları

Eşya taşımada dikkat edilmesi gereken bütün hususlar elemanlarımız tarafından tahlil ediliyor. Taşıma işleminde sorun teşkil eden etkenler inceleniyor ve bu inceleme işlemi sonrasında problemsiz bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştiriliyor.
Asansör ile taşıma özelliğine sahip olan araçlarla nakliye çözümleri oluşturan şirketimiz, ilk aşamada paketleme ve yük aracı belirleme işlemi gerçekleştiriyor. Sigortalı ev taşıma ile ilgili resmi işlemler de bu kategoride değerlendiriliyor. İçi köpüklü kutular, balonlu naylonlar ve diğer ambalaj malzemeleri şirketimiz tarafından temin ediliyor. Evden eve nakliyat araç fiyatları göz önüne alındığında firmamızın verdiği evden eve hizmeti oldukça ekonomik bir seçenektir.
 

Evden Eve Eşya Taşıma Araçları

Taşıma işlemlerinde yük aracının ve asansörlü aracın yeri keşif elemanları tarafından belirleniyor. Asansörlü taşıma programının uygulanabilmesi için asansörlü araç için ve yük aracı için yeterli bir boşluğun olması gerekiyor. Bahçe, park ve bina önü boşluklar keşif elemanı tarafından test ediliyor ve en uygun boşluk belirleniyor. Boşluğa bakan pencereler, teraslar ve balkonlar tek tek inceleniyor. Eşya indirme için uygun yer tespit edildikten sonra sözleşme için masaya oturuluyor.
 

Evden Eve Nakliyat Araç Fiyatları

Paketleme, yükleme, asansörlü evden eve nakliyat, teslimat ve sigortalı hizmet gibi konular ayrı ayrı fiyatlandırılıyor. Her hizmet için ayrı ayrı fiyat listesi uygulanıyor. Müşterimizin tercih ettiği hizmet programı sözleşmeye ekleniyor ve hesaplama yapılıyor. Keşif ekibimiz evden eve nakliye ücretini tespit ettikten sonra müşteriye sunuyor. Müşterinin onaylaması ile birlikte sözleşme imzalanıyor. Sözleşmede ev taşıma işleminin yapılacağı tarih ve sözleşme şartları yer alıyor. Bu şartlar her iki tarafın hukuki haklarını belgeliyor. Hukuki bir durum meydana geldiği zaman her iki tarafın mağdur olmaması için sözleşme imzalanıyor.