Nakliyat Hizmetleri

  • Anasayfa
  • Nakliyat Hizmetleri
  • Evden Eve Taşımacılık
Arena Türk Nakliyat

Evden Eve Taşımacılık

Ev eşyalarınızın taşınması işleminin yanı sıra evden eve taşımacılık konusunda da çözüm üretiyoruz. Ev eşyalarınızın taşınmasında çözüm odaklı hareket eden ve evden eve nakliyat konusunda pratik çözüm sunan şirketimiz ekspertizle ilk adımı atıyor. Etkili yöntemlerin öne çıktığı evden eve taşımacılık çözümlerinde, resmi prosedüre uygun şekilde özel bir taşıma programı oluşturuyoruz.

Evden Eve Taşımacılık
Pratik yöntemler, zaman almayan taşıma işlemleri ve maksimum eşya güvenliği, hizmet programımızın ilk önemli maddesini oluşturuyor. Güvenli bir şekilde eşya taşıma işlemi için önce taşıma işleminin yapılacağı evden eve bina inceleniyor. Yetkili kişilerle yapılan anlaşma sonrasında binanın giriş ve çıkışları inceleniyor ve ekibimiz bu inceleme sonunda yöntem oluşturuyor. Asansörlü ve yük aracının yeri de yine bu kapsamda belirleniyor. Evden eve taşımacılık yapan firma olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

Evden Eve Taşımacılık Yapan Firmalar
Taşıma işlemlerinde masa, sandalye, mobilya, dolap ve elektronik eşyalar özel olarak paketleniyor. Paketleme işleminde köpüklü kutular, balonlu naylonlar ve benzeri paketleme malzemesi kullanılıyor. Bu malzemeler ekibimiz tarafından temin ediliyor ve fiyatlarımıza dahil ediliyor. Taşıma işlemlerinin başarılı bir şekilde yapılabilmesinde ekspertiz hizmeti önemlidir.
Evden eve taşımacılık yapmak için profesyonel olmak gerekiyor. Ayrıca konusunda deneyimli elemanlar, özel yöntemler ve kısa sürede teslimat seçenekleri önem arz ediyor. Öncelikle nakliye konusunda uzman olan firmalar tercih edilmelidir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Ekspertiz hizmetimizde ilk aşamada dikkat edilen husus eşyaların özelliğidir. Eşya miktarı, binanın girişleri ve binanın bulunduğu sokak ve cadde inceleniyor. Yapılan inceleme işlemi sonrasında özel bir taşıma programı oluşturuluyor. Taşıma işlemi programını oluşturan ekibimiz asansörlü araç, kapalı kasa araç ve diğer yardımcı araçları belirliyor. Tır veya kamyonet tarzı araçların yanı sıra küçük çaplı taşıma işlemlerinde kullanılmak üzere kamyonetler de filomuzda yer alıyor. Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken kullanılan araç modeli dikkate alınıyor.

Özel taşıma programının oluşturulmasının ardından ikinci aşamada sigorta ve sözleşme konuları yer alıyor. Evden eve binaya ait eşyaların taşınma süresi boyunca sigortalanması durumunda eşya taşıma süresi boyunca güvence altına alınıyor. Müşterimiz istediği eşyayı paketleme işlemi öncesinde sigortalıyor.

Pratik yöntemlerle evden eve taşımacılık çözümleri sunan şirketimiz, yükleme işlemlerinde asansörlü araç kullanıyor. Asansörlü araçlar raylı olmakla birlikte hızlı bir şekilde yükleme imkanı sunuyor. Eşyalar özelliğine uygun şekilde yüklendikten sonra yine özelliğine uygun şekilde yük araçlarına aktarılıyor. Asansörlü araçlarla ağır eşyaların kutuları öncelikle indiriliyor. Üst kısımlara ise hafif eşyaların kutuları yerleştiriliyor.